فصلنامه مطالعات اقتصاد انرژی- اصول اخلاقی نشریه
اصول اخلاقی نشریه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/6/19 | 
فصلنامه علمی-مطالعات اقتصاد انرژی

حقوق‌خوانندگان‌و‌نویسندگان نشریه

۱.    نسخه‌برداری و استفاده از مقاله‌های این نشریه، تابع قانون دسترسی آزاد می‌باشد و دانلود کلیه مقالات برای تمام خوانندگان، رایگان است و مجله بابت دانلود مقاله، وجهی دریافت نمی‌کند.
۲.    در صورت استفاده از منابع مقالات منتشره این نشریه،  نویسنده موظف است به شکل کامل رفرنس دهی منبع مقاله این نشریه را در مقاله خود بیاورد در غیر اینصورت پیگیری و ادعای حقوقی این نشریه محفوظ است.
۳.    سرقت علمی از طریق موتورهای جستجوگر و یابنده سرقت‌های علمی پیگیری می‌شود.
۴.    حق کپی‌رایت مورد پیگیری و بررسی قرار می‌گیرد.
  حقوق نویسندگان نشریه
فصلنامه علمی-مطالعات اقتصاد انرژی، در تحقق حقوق معنوی نشریه و پژوهشگران، لازم است اعضای هیأت تحریریه و نویسندگان مقالات، در مورد نتایج پژوهش‌های علمی که تحت عناوین مقاله در این نشریه چاپ می‌شوند، موارد زیر را رعایت نمایند:
۱- حق نشر و تکثیر مقاله در انحصار این نشریه ولی حقوق معنوی صاحبان اثر، محفوظ خواهد بود.
۲- انتشار مقاله یا مقالات مستخرج از پایان‌نامه/ رساله به صورت چاپ در نشریه بعهده استاد راهنمای اصلی، یکی از اساتید راهنما، مشاور یا دانشجو مسئول مکاتبات مقاله می‌باشد. ولی مسئولیت علمی مقاله مستخرج از پایان‌نامه و رساله به عهده اساتید راهنما و دانشجو می‌باشد.
۳- مسئولیت صحت نتایج مقاله به عهده نویسندگان آن می‌باشد. ( درج مقالات منتشره در این نشریه لزوما منعکس کننده نظر موسسه مطالعات بین المللی انرژی نیست)
۴- برابر با قوانین علمی و پژوهشی کلیه نویسندگان و خوانندگان، از حقوق یکسان در زمینه داوری مقاله‌ها برخوردارند.
۵- در صورتیکه ثابت شود که نویسنده مقاله؛ مقاله را در نشریه دیگری به چاپ رسانده باشد و یا همزمان مقاله را به دو نشریه ارسال کند؛ این نشریه حق پیگری و دعوی حقوقی آنرا برای خود محفوظ میدارد و نویسنده خاطی، در این نشریه بلاک میشود.
سید جعفر حجازی
مدیر فصلنامه
 
نشانی مطلب در وبگاه فصلنامه مطالعات اقتصاد انرژی:
http://iiesj.ir/find.php?item=1.70.24.fa
برگشت به اصل مطلب